czwartek, 23 lipca 2020

Gadżety do telefonu, które warto mieć

   Wielką fanką nowinek i akcesoriów do telefonu może nie jestem, ale jest kilka produktów, które przydadzą się każdemu :) Dzisiaj pokażę Wam kilka z nich, które uważam, za must have .

   Zwykle jeszcze przed samym zakupem telefonu staram się mieć przygotowane 2 rzeczy- etui i szkło hartowane. Oczywiście teraz wszystko można kupić łącznie z telefonem, ja jednak wolę pogrzebać, znaleźć fajne etui i szkło w dobrej cenie. Chodzi przede wszystkim o ochronę, ale też lubię mieć coś ładnego.   Kolejna ważna rzecz- słuchawki. Większość telefonów ma je z zestawie, niestety często są to słuchawki douszne z gumową końcówką. Dla mnie to coś nie do przeżycia. Bardzo ich nie lubię, zwykle mnie drapią, gryzą albo są za duże i wypadają z ucha. Koszmar. Zwłaszcza dla kogoś, kto często korzysta ze słuchawek. Koniecznie muszę mieć najprostsze, które są wygodne i mogę w nich normalnie funkcjonować. Bardzo fajną opcją są słuchawki bezprzewodowe, zwłaszcza na treningu, czy podczas jakiejkolwiek aktywności, nie ma problemu z plączącym się kablem i ciągłym trzymaniem przy sobie telefonu.

    Produkt, którego kiedyś nie doceniałam- uchwyt na telefon. Zwyczajnie nie był mi potrzebny. Dzisiaj nie wyobrażam sobie bez tego życia. O ile z nawigacji nie korzystam często, o tyle rozmowy na głośniku to już codzienność. Właściwie ostatnie tygodnie to niemal każda droga do pracy i z pracy. Kiedyś kombinowałam z trzymaniem telefonu, układaniem go w różnych miejscach- zarówno ja nie słyszałam, co ktoś mówi, jak i mój rozmówca słyszał mnóstwo szumów, bo telefon latał po samochodzie. To było straszne.  Z doświadczenia powiem tylko- zainwestujcie w dobry uchwyt, bo telefon na zakrętach lubi wypadać, przekręcać się, ślizgać i naprawdę można go nieźle poobijać.


    A na koniec gadżety, z których sama nie korzystam, chociaż wiem, że czasami się przydają- powerbank. Zwykle mam naładowany telefon, ewentualnie mam przy sobie ładowarkę, jednak na dłuższe wyjazdy na pewno przydatna rzecz. Dodatkowo kijek do selfie, teraz coraz rzadziej używany, ale jedna czasami "brakuje ręki" zwłaszcza, kiedy chcemy uchwycić coś więcej niż twarze :)
Wszystkie produkty z dzisiejszego wpisu znajdziecie w sklepie PANCERNIK. Zajrzyjcie i sprawdźcie, co jeszcze oferują :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)