poniedziałek, 9 marca 2020

Bielenda- Antycellulitowy peeling do ciała ultra nawilżający

   Pielęgnacja ciała to w ostatnim czasie jeden z moich priorytetów. O ile dbanie o twarz, regularne peelingi i nawilżanie weszło mi w nawyk, o tyle pielęgnacja ciała mocno lezy. Nie będę ukrywać, że wewnętrzny leniuszek odzywa się zbyt często. 
   Dzisiaj chciałabym napisać kilka słów o produkcie, który testuję w ostatnim czasie.

Bielenda 

Antycellulitowy peeling do ciała ultra nawilżający

 cena/pojemność: ok 56zł/550g

   Na plus zasługuje na pewno bardzo duże i wygodne opakowanie. Zakręcany słoik jest niesamowicie poręczny, pozwala wydostać odpowiednią ilość produktu i dodatkowo zużyć kosmetyk do samego końca. Pod nakrętką znajduje się plastikowe zabezpieczenie, które chroni peeling przed dostawaniem się wilgoci i innych substancji.

   Zaraz po otwarciu wydobywa się cudowny zapach cytrymnowo-limonkowo, który relaksuje i pobudza. Mnie od razu kusi i dzięki temu mam ochotę używać go regularnie. Peeling jest gęsty, z duża ilością ostrych granulek i bardzo mocno ściera naskórek. Producent zaleca wykonać masaż na suchej skórze, jednak w ten sposób rozprowadzanie jest utrudnione, a masaż mało przyjemny. Ja sama delikatnie zwilżam same dłonie i dopiero później rozprowadzam peeling po skórze. Dzięki mocnym drobinkom, skóra szybko zaczyna się czerwienić, od razu widać, że krążenie zostało pobudzone. Po zabiegu ciało jest miękkie, przyjemne w dotyku i gładkie. 
   Nie powiem, żeby po 2 tygodniach skóra diametralnie się zmieniła, ale zdecydowanie regularne peelingowanie sprawia, że jest gładsza, nie przesusza się tak szybko. Dodatkowo przez regularny peeling pobudzony zostaje układ krwionośny, skóra zostaje dotleniona, co wpływa na jej jakość i wygląd.
   Peelingów Bielenda używałam jeszcze będąc na zajęciach TUK, a później na studiach i naprawdę bardzo miło wspominam. Cały zabieg był niezwykle przyjemny i przy wykonywaniu raz-2 razy w tygodniu efekty były widoczne. 
   Dla mnie produkt świetny i dzięki swojemu zapachowi i działaniu, zaczął wprowadzać regularność w pielęgnacji ciała. Peeling znaleźć można w sklepie Fryzomania, gdzie Was serdecznie zapraszam :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)