piątek, 13 lipca 2018

Podziękowanie na każdą okazję

   Jak widzicie ostatnie wpisy są nieco luźne. I ten również taki będzie. 
   Chciałabym Wam dzisiaj pokazać kilka sposobów na to, jak podziękować drugiej osobie. Ile razy zdarzyła Wam się sytuacja, w której chcieliście po prostu powiedzieć "dziękuję". Jedno słowo, które wyraża wszystko.

Pamiątkowe zdjęcie

   Może jestem staroświecka, może trochę sentymentalna, ale dla mnie zdjęcia są cudownym prezentem. Sama uwielbiam je robić, kolekcjonować i wspominać. Zwykle zdjęcie w ramce lub antyramie potrafi wiele wyrazić. Może to być pierwsze wspólne zdjęcie, ważny moment, swoja fotografia- cokolwiek. Obdarowana osoba na pewno to doceni. Mnie szczególnie zachwycają ramki z przypiętymi na sznurku zdjęciami- chyba sama taką zrobię.


   To cudowny prezent. Sama dostałam taką kilka tygodni temu od przyjaciółki i zakręciła mi się łza w oku. Niby zwykły podarunek, a podsumował 3 wspólnie przeżyte lata, wiele wspaniałych chwil w jednym zdaniu "Zawsze bądź sobą". Majka, dziękuję (Ty wiesz:*)

Czekoladki 

   Kto nie lubi słodkości? Taka czekoladowa wersja "dziękuję" jest świetnym pomysłem. Niby tylko czekoladki, ale jednak sam napis robi swoje- wystarczy go spersonalizować i gotowe.

Flower Box

   Coś dla fanów kwiatów. Wzorów jest mnóstwo- koszyczki, skrzyneczki, pudełka wypełnione kwiatami. Są po prostu piękne.

 

A który z tych prezentów Wam się najbardziej podoba? Jakieś inne sposoby na symboliczne podziękowanie?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)