środa, 17 grudnia 2014

Avon Planet Spa- masło do ciała

 Buuu zimno, szaro, ponuro i wgl pogoda pogarsza humor, ale nie jest tak źle:) Nie wiem, czemu w tym roku aż tak bardzo nie czekam na święta... Hmm dziś, jutro i kolejne dni zaplanowane maksymalnie- henny, hybrydy i milion innych spraw do ogarnięcia. :)

Regenerująco-ujędrniające masło do ciała "Kolumbijska Kawa"
  
cena/pojemność: 33zł/200ml (często w promocji ok 20zł)

  
Opis producenta:

Masło zawiera ekstrakt z kolumbijskiej kawy, który odżywia i nawilża skórę. Dzięki temu skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna.
Moja opinia: 

   Jak widziałyście już na zdjęciach masełko w plastikowym opakowaniu zabezpieczone folią. Wewnątrz gęsty produkt o białym kolorze i cudownym kawowym zapachu. Początkowo myślałam, że będzie jak zawsze z masełkami- trzeba dużo nabierać i męczyć się, żeby się wchłonęło. Ale zaskoczenie- wystraczy niewielka ilość, a sam produkt wchłania się syzbciutko. Oprócz tego dobrze się rozsmarowuje i ni pozostawia na skórze białych śladów. Już wielki plus. 
   Ponadto na bardzo długo nawilża skórę i sprawia, że jest miękka i delikatna. Elastyczność i ujędrnienie zostawię w spokoju.

  Masełko bardzo przypadło mi do gustu i pewnie jeszcze się na nie pokuszę. Używam go od 2 miesięcy przeważnie rano i nadal mam pół opakowania, więc jest bardzo wydajne:)
 

Gabi K:*

7 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)