niedziela, 19 kwietnia 2020

Efektima- Hydrożelowe płatki pod oczy retinol+ witaminy

   Jakiś czas temu dostałam propozycję przetestowania nowych produktów Efektima. Markę już nie raz tutaj prezentowałam i od kilku dobrych lat te produkty podbijają moje serducho. W ramach akcji #korona-beauty dzisiaj pokażę płatki pod oczy z retinolem i witaminami. 

 cena: ok 5zł

   Płatki, jak zawsze zapakowane w bardzo ładne opakowanie. Wewnątrz zafoliowane płatki w kąpieli z substancjami aktywnym, dzięki temu są bardzo dobrze nasączone.
Mają bardzo ładny kolor i odrobinę blasku, a pachną jak dzika róża. 

   U mnie tradycyjnie spędzają najpierw trochę czasu w lodówce. Przynajmniej przez noc, dzięki temu dodatkowo chłodzą i łagodzą opuchliznę. Po nałożeniu od razu czuć 'ulgę'. Ile razy nakładam takie schłodzone płatki od razu czuję się dużo lepiej. Są odpowiedniej grubości, dokładnie przylegają do skóry, więc bez problemu można chodzić i wykonywać inne, mniej przyjemnie rzeczy. 
   Producent zaleca zostawienie ich na skórze na ok 20 minut. Nie wiem, ile je trzymałam, pewnie trochę dłużej, aż do momentu, kiedy musiałam wyjść, a same płatki stały się mniej wilgotne. 
Po ich zdjęciu od razu widać poprawę. Przede wszystkim worki pod oczami są dużo mniejsze, skóra napięta, bardzo mocno nawilżona i od razu cała oprawa oczu wygląda dużo jaśniej i świeżej.


Te płatki i ich cudowne działanie nie są dla mnie żadnym zaskoczeniem, bo po prostu uwielbiam wszystkie żelowe płatki od Efektimy i mogłabym ich używać codziennie. Jakby ktoś nie miał pomysłu na prezent, to mi wystarczy kilka opakowań tych płatków do szczęścia :) Wypróbujcie koniecznie i nie zapomnijcie o wcześniejszym schłodzeniu :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)