wtorek, 31 marca 2020

Kilka słów o ESEO

   Na moim blogu już kilkakrotnie poruszałam tematykę SEO i tego, jaki wpływ na rozwój firm mają takie usługi. W dzisiejszym wpisie chciałabym się skupić na jednej, konkretnej agencji- ESEO.

Trochę o samej agencji

   Agencję ESEO tworzy zespół ludzi na różnych stanowiskach m.in webmaster, specjaliści SEO czy PPC. Ich siedziba mieści się w Warszawie. Jak sami o sobie piszą- szanują czas i budżet innych- grają fair play. 
 Pozycjonowanie Stron, Marketing Internetowy

Przeglądając ofertę

   Agencja świadczy usługi w ramach Google Ads oraz zajmuje się pozycjonowaniem stron.
Współpracują zarówno z małymi firmami, które dopiero powstają, jak również z tymi, które na rynku są od lat, jednak ich rozpoznawalność jest niewielka. Głównym zadaniem jest uzyskanie wysokich pozycji wyszukiwania. Można sobie wyobrazić klienta, który szuka usługi/ potrzeby w wyszukiwarce. Co robi? Wchodzi w pierwsze strony, czasami nieco ambitniej przechodzi do strony 2-3. Jeśli nasza firma/usługa znajduje się dalej, mało prawdopodobne, że klient na nią trafi. Właśnie o to w tym chodzi, żeby przebić konkurencję- być wyżej. Oprócz wysokiej pozycji w wyszukiwarce ESEO także budowanie wizerunku w sieci. Nie chodzi przecież wyłącznie o pozycję, ale także rozpoznawalność. 

Kompleksowa obsługa na kilku poziomach:

  • tworzenie listy sprzedających fraz
  • analiza strony pod kątem technicznym
  • copywriting połączony z link buildingiem
  • raporty z podjętych działań
Na tych płaszczyznach opiera się współpraca z agencją. To nie tylko - zrobione i już. To stały kontakt i wsparcie w rozwoju firmy.
 wykres prowadzenia działań marketingowych

Darmowy audyt

    Dla zainteresowanych współpracą agencja oferuje również bezpłatny audyt. Świetna sprawa dla osób niezdecydowanych lub tych, które chciałyby poznać szczegóły współpracy. Wycenę możemy uzyskać przez kontakt telefoniczny lub na stronie- podając dane i stronę internetową.Według mnie opcja idealna. Sami możemy ocenić czy taka współpraca jest dla nas korzystna.
 Po więcej informacji zapraszam na główną stronę agencji ESEO. :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)