środa, 12 czerwca 2019

Usługi SEO. O co tu chodzi?

    Jak już pewnie zdążyliście zauważyć regularność nie jest moja mocną stroną. Przez ostatnie miesiące jestem w mocnym niedoczasie i nie ukrywam, że pisanie przychodzi mi z trudem. Są dni, kiedy wstaje z myślą, że dzisiaj napiszę... wracam wieczorem albo nad ranem i w zasadzie jedyne o czym marzę to kąpiel i łóżko. Wpisy pojawiają się rzadziej, są mniej urodowe, a bardziej lifestyle i głównie związane ze współpracą. Dlaczego o tym wspominam? Zwyczajnie chcę być fair, przecież podlinkowania sami widzicie. Nikogo nie będę oszukiwać :) Ale... jak zawsze są napisane przeze mnie i wyłącznie na podstawie subiektywnych odczuć.
Tyle tytułem wstępu. Przechodzimy do tematu, który już kiedyś poruszyłam, ale dzisiaj skupię się wyłącznie na jednej firmie, z którą mam przyjemność współpracować.
Mowa tutaj o AFTERWEB.Pozycjonowanie strony w Google

SEO i SEM?

   Tak tylko dla przypomnienia. SEM to nic innego, jak marketing w wyszukiwarkach, czyli działania prowadzące do podniesienia pozycji konkretnego serwisu w wyszukiwaniach przez odpowiedni dobór fraz i słów kluczowych. W wielkim uproszczeniu- załóżmy, że szukasz siłowni w swoim mieście. Wpisujesz w wyszukiwarkę "siłownia Warszawa" i wyskakuje milion stron, więc którą otwierasz? Pierwszą, drugą.... powiedzmy do 10, im dalej tym mniejsze szanse, że akurat na nią trafisz. Właśnie o to chodzi, żeby strona była, jak najwyżej tak, żeby klient docierał do niej w pierwszej kolejności.
   SEO jest nieco węższym pojęciem i ma za zadanie dostarczać jak najlepsze wyniki pod względem wyszukiwania naturalnego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Dlaczego AFTERWEB?


   Jest firmą, która istnieje na rynku od 2008 roku, więc ma już spore doświadczenie w tej branży. Tworzą ją ludzie z pasją. Ich celem jest skuteczne pozycjonowanie stron w wyszukiwarce i prowadzenie kampanii Google Adwards. Na swoim koncie mają wiele certyfikatów, nagród i wyróżnień. Sami możecie sprawdzić, które firmy powierzyły im swoje strony. Na stronie AFTERWEB znajdziesz wszystkie informacje na temat ich pracy, odpowiedzi na pytania, szkolenia, cennik z wyszczególnieniem planu działania. A jeśli masz więcej pytań- pisz śmiało, na pewno dostaniesz odpowiedź. 
O nas
   Ze swojej strony mogę jedynie polecić. Co prawda współpracuję z firmą na nieco innym polu niż pozycjonowanie strony, ale zapewniam, że kontakt jest świetny i nie mam żadnych zastrzeżeń.Wszystko przebiega w bardzo naturalnej atmosferze :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)