niedziela, 23 czerwca 2019

Efektima- płatki kolagenowe pod oczy

   Napięta, gładka skóra pod oczami bez oznak zmęczenia to już chyba tylko marzenie. Mało która kobieta może cieszyć się takim idealnym wizerunkiem. Dokładnie wiem, o co chodzi- za mała ilość snu, kolejna nieprzespana noc, ciężki dzień, mnóstwo obowiązków. O ile kilka takich incydentów jeszcze nie jest niczym złym, o tyle nieustanny stres i życie w biegu sprawiają, że pod oczami dosłownie wszystko "wychodzi". Na szczęście są sposoby, żeby zminimalizować opuchliznę i dać ulgę zmęczonym oczom. 
   Poniżej 3 rodzaje płatków kolagenowych, które w ostatnim czasie testowałam.

 

BLACK – DETOX hydrożelowe płatki pod oczy „worki” & cienie pod oczami

   To jedne z najnowszych płatków kolagenowych pod oczy od Efektimy. Ich działanie ukierunkowane jest głównie na zmniejszenie widoczności opuchlizny i worków pod oczami. W składzie znaleźć można węgiel bambusowy, kwas hialuronowy i ekstrakt z lag, które rozświetlają skórę, wygładzają i nawilżają. 


GOLD & COLLAGEN hydrożelowe płatki pod oczy zmarszczki & zmęczona skóra

   Płatki przede wszystkim rozświetlają skórę wygładzają i dają uczucie odświeżenia i ulgi. Po ich nałożeniu od razu poczułam, że moje oczy dostają zastrzyk energii. Dosłownie zrobiło się chłodniej i lżej. Po kilkunastu minutach widziałam już, że skóra nie jest tak szara i stała się bardziej nawilżona, przez co automatycznie poczułam się lepiej.

 

 SHINY LOOK - hydrożelowe płatki pod oczy wygładzająco-rozświetlacjące

   Zdecydowanie moje ulubione. No dobra te błyszczące drobinki mnie kupiły. Od razu po ich nałożeniu miałam wrażenie, że spojrzenie nabiera blasku, skóra się napina, a całe zmęczenie staje się mniej widocznie. 


   Wszystkie płatki można kupić za ok 5zł, więc jest to cena porównywalna do maseczek na twarz. Uważam, że to świetne rozwiązanie dla osób zmęczonych, które chcą poczuć ulgę. Dla mnie idealne rozwiązanie, kiedy mam za sobą nockę w pracy, 2h snu i kolejne kilkanaście godzin funkcjonowania w społeczeństwie wyglądając na mniej więcej ogarniętą:) Polecam trzymać je w lodówce, najlepsze działania i uczucie odprężenia można uzyskać właśnie podczas stosowania schłodzonych płatków. Co więcej mogę powiedzieć? Zdecydowanie płatki pod oczy od Efektimy są moimi ulubionymi od kilku lat. Sięgam po różnie rodzaje i wszystkie się sprawdzają. Nie ma między nimi wielkich różnic, a przynajmniej ja ich nie zauważam, więc warto zaopatrzyć się w wiele wersji i od czasu do czasu zafundować okolicy oczu mały relaks.

Znacie te płatki? Sięgacie po nie czasami, czy macie inne sposoby, aby ratować skórę w okolicy oczu?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)