sobota, 9 lutego 2019

Efektima- Konopne masło do ciała

   Kto tak samo, jak ja, zima cierpi na suchośc skóry i ciągle przesuszone ciało? Do tego uczucie swędzenia, pieczenia i ogólny dyskomfort. Na szczęście są na to sposoby :)
 
 Efektima
Konopne masło do ciała
cena/pojemność: ok 19zł/200ml


   Produkt w sporym plastikowym słoiku. Oczywiście całość zabezpieczona sreberkiem, więc mamy pewność, że masło jest nowe i nikt przed nami nie pchał tam paluchów :)
Bardzo wygodny sposób użytkowania, bo bez problemu można nabrać odpowiednią ilość. Sam kosmetyk ma kremową konsystencję i biały kolor. W zapachu niczym specjalnym się nie wyróżnia- jakby ziołowy, trochę słodkawy. 
   Co ciekawe mimo dosyć lekkiej konsystencji dosyć ciężko i tępo rozprowadza się po skórze, a co za tym idzie, powoli wchłania. Nie jest to wielki problem, bo nie zostawia tłustej warstwy i nie lepi się do ubrań, jednak trzeba poświęcić chwilę na jego rozsmarowanie.

    Czy to mi przeszkadza? Absolutnie nie, bo działanie rekompensuje te niedogodności. Już po kilku użyciach skóra jest w widocznie lepszej kondycji- miękka, delikatna i bardzo przyjemnie nawilżona. Uczucie nawilżenia pozostaje na długo, więc nawet stosowanie raz dziennie po wieczornej kąpieli pozwala cieszyć się efektem przez cały kolejny dzień. 200ml masełka wystarcza na długo, używam od kilku tygodniu i nadal mam go sporo. Do pokrycia całego ciała wystarcza naprawdę niewielka jego ilość.

Znacie produkty konopne? Mnie Efektima po raz kolejny miło zaskoczyła. Serio, nawet te produkty ze średniej półki cenowej mogą okazać się strzałem w 10!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)