środa, 3 października 2018

Bartos- Apple Queen

Bartos 
Apple Queen krem odmładzający
cena/pojemność: 149zł/50ml


Wygląd/opakowanie/konsystencja


   Krem znajduje się w bardzo eleganckim plastikowym opakowaniu typu air-less. Zapewnia to nie tylko wygodne dozowanie, ale przede wszystkim higienę i świeżość produktu do samego końca. Szata graficzna urzeka swoją prostotą i delikatnym kwiatowym wzorem. Krem ma delikatną konsystencję, przyjemny, bardzo naturalny zapach, więc jego użytkowanie jest dosłownie momentem relaksu.


 Aplikacja/Działanie


    Kremu używam od kilku tygodni zarówno na dzień, jak i na noc. Głównie jednak na dzień, ponieważ szybko się wchłania, nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, niweluje suche skórki i idealnie sprawdza się pod makijaż. Co prawda, u mnie ostatnio jest go (makijażu), jak na lekarstwo, ale przetestowałam i nie wpływa w żaden sposób na aplikację podkładu. Krem daje uczucie odprężenia, regeneruje i świetnie sprawdza się przy cerze zmęczonej, poszarzałej. Jest to produkt działający przeciwstarzeniowo, więc wspomaga produkcję włókiem kolagenowych i elastynowych w skórze, co wpływa na poprawę jędrności i napięcia.


Dla mnie to świetny produkt. Jego cena jest wysoka, ale wydajność i działanie z pewnością nie pozostają bez znaczenia. Znacie firmę Bartos? Polecacie ich produkty?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)