czwartek, 26 lipca 2018

Tołpa- 4 intensywne zabiegi korygujące niedoskonałości

   Zabiegi kilkuetapowe do użytku domowego stają się coraz popularniejsze. Firmy oprócz produktów 2/3 w 1 zaczynają produkować całe pakiety, które mają kompleksowo działać na skórę. Dzisiaj przedstawię Wam jeden z nich.
 Tołpa
4 intensywne zabiegi korygujące niedoskonałości
 cena: 49.99zł

   Cały pakiet składa się z 4 zabiegów wykonywanych w 4 etapach: chusteczka złuszczająca, serum, maska i krem. Wszystkie one mają zapewnić skórze tłustej i trądzikowej pełną pielęgnację.


   Chusteczka złuszczająca nasączona jest kwasami. Oprócz dokładnego domycia skóry ma za zadanie złuszczyć naskórek i przygotować na przyjęcie kolejnego produktu. 
    Serum ma rzadką konsystencję i dziwny zapach, trochę męski, a trochę kwaśny(?)- nie jest przyjemny. Wchłania się szybko, ale cała saszetka jest na tyle duża, że wystarcza na 2 użycia.
   Kolejnym etapem jest maska, ta ma już ładny, delikatny zapach, bardzo dobrze się rozprowadza i nie spływa ze skóry.
   Ostatni etap to nałożenie kremu, którego zapach, tak jak i serum, nie do końca mi odpowiada. Po aplikacji zostawia lepką warstwę, więc zdecydowanie nie nadaje się jako produkt do stosowania na co dzień.

   Tołpa stworzyła produkt, który ma pielęgnować problematyczną skórę na wszystkich etapach i rzeczywiście tak jest. Po wykonaniu pełnego zabiegu ( zwłaszcza 1-2 razy w tygodniu) widoczne są pozytywne efekty. To co zauważyłam u siebie to przede wszystkim zmniejszenie wydzielania sebum, skóra bardziej matowa, czysta i gładka. Co do ilości zmian i ich eliminacji ciężko mi cokolwiek powiedzieć.
   Bardzo fajnym rozwiązaniem jest zamknięcie wszystkich produktów w pojedyncze saszetki- nie tylko są mega higieniczne, ale i praktyczne, bo można je zabrać ze sobą wszędzie. Jedynie krem znajduje się w niewielkiej tubce z dziubkiem, więc tu firma również zadbała o higienę.

Używacie tego typu zabiegów? Co o nich myślicie? Sprawdzają się?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)