środa, 18 lipca 2018

Delia- Henna do brwi tradycyjna, żelowa

    Zabiegu farbowania brwi henną chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To prosty, szybki i bardzo tani sposób na podkreślenie brwi, a jednocześnie na nadanie twarzy wyrazu. Dzisiaj pokażę Wam moje ulubione formy henny. Oczywiście taki zabieg możecie wykonać w salonie kosmetycznym w cenie 10-20zł, w połączeniu z regulacją do ok 30-40zł.

Delia
Henna do brwi tradycyjna
 cena: 2.50zł

Delia
Henna do brwi i rzęs żelowa
 cena: 12zł


     Opakowanie henny żelowej zawiera hennę, aktywator, plastikowy pojemniczek i szpatułkę. Wystarczy rozrobić hennę z aktywatorem i nałożyć na brwi. Początkowo jest ona jasna, z czasem ciemnieje, dlatego polecam poczekać do momentu, aż nabierze koloru- wtedy łatwiej i równomierniej można ją rozprowadzić. Henna świetnie "łapie", daje naturalny efekt. Barwi nie tylko włoski, ale i skórę, co w przypadku osób, które mają nieregularne brwi lub ich brak jest szczególnie ważne. U mnie utrzymuje się do tygodnia, po czym efekt jest coraz mniej widoczny.

   Henna tradycyjna to nic innego, jak produkt w proszku, w opakowaniu znajdziemy zarówno produkt, jak i aktywator. Tak samo, jak poprzednio wystarczy wymieszać je ze sobą i nałożyć. Konsystencja jest bardziej papkowata, a efekt mocniejszy i utrzymujący się dłużej.

   Na zdjęciu niżej efekt farbowania henną żelową. Dopiero patrząc na to z bliska, widzę, że może wydać się przerysowany, zbyt "namalowany". Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia całej twarzy, gdzie wygląda to bardzo naturalnie.  Przy malowaniu polecam używać skośnego pędzelka- zdecydowanie pomaga w precyzyjnym nakreśleniu łuku.

Czy polecam taki zabieg? Oczywiście. Brwi to niby taki mały element, a potrafią odmienić spojrzenie i wyraz twarzy. Jeśli nie potrafimy same wykonać ładnego łuku to warto wybrać się do zaufane kosmetyczki. Sama od czasu do czasu korzystam z oferty salonu, chociaż potrafię sama zrobić brwi. Czasami fajnie jest "odświeżyć" łuk brwiowy, a osoba z boku na pewno zrobi to lepiej. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)