poniedziałek, 25 czerwca 2018

Efektima - Coffe Miracle, Cellu- Lift

   Ostatnio coraz mniej recenzji kosmetyków. To nie tak, że ich nie używam, czy zrezygnowałam z pisania. Po prostu mój czas ostatnio jest tak mocno ograniczony, że wieczorem nie mam już siły skleić kilku zdań.

   Na Meet Beauty dostałam próbkę serum, które mnie zaciekawiło, a jakiś czas później mogłam spróbować, jak działa w połączeniu z peelingiem.

cena/pojemność: 21.99zł/100g


Wygląd/opakowanie/konsystencja


   Peeling znajduje się w woreczku strunowym, więc dla mnie trochę słaba opcja. Podczas nabierania mokrymi dłońmi niestety wilgotnieje. Poradziłam sobie z tym-przełożyłam do plastikowych pojemników.     Zaraz po otwarciu dociera do nas cudowny zapach kawy,  który pobudza. 


 Aplikacja/Działanie


   Peeling jest drobny, ale spełnia swoje zadanie- złuszcza naskórek, pobudza krążenie(widoczne przekrwienie po masażu), wygładza skórę i przygotowuje na przyjęcie kolejnego kosmetyku.


cena/pojemność: 28.29zł/150ml


Wygląd/opakowanie/konsystencja


   Serum znajduje się w opakowaniu z pompką. Nie miałam żadnego problemu z blokowaniem pompki, po naciśnięciu dozuje niewielką ilość kosmetyku. 
Serum ma świetną konsystencję, nie jest gęste, ale też nie przelewa się przez palce. 


 Aplikacja/Działanie


   Wydawałoby się, że malutki, ale nie potrzeba go dużo do pokrycia ciała. Ja stosuje głównie na brzuch, uda i pośladki. Czasami również ramiona. Idealnie rozprowadza po skórze i błyskawicznie wchłania.  Zapach nie jest już tak intensywny, aromat kawy ledwo wyczuwalny.    Po kilku tygodniach regularnego stosowania widzę różnice w napięciu skóry. Mimo, ze ostatnio przybyło mi kilka kilogramów to skóra wciąż wygląda dobrze, jest gładka,  elastyczna, a cellulit widoczny wyłącznie przy napięciu. 


Czy mogę polecić?  Oczywiście! Uważam, że to świetne kosmetyki wspomagające walkę o jędrne ciało. Jednak powtórzę (nie wiem, który już raz), ze nie można ślepo wierzyć, ze jakikolwiek kosmetyk diametralnie  zmieni ciało, jeśli dieta i systematyczne ćwiczenia nie będą na pierwszym miejscu.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)