czwartek, 24 maja 2018

Blogerki na Majówce- relacja z 5.05.2018r

   Dzisiaj przygotowałam dla Was spóźnioną relację z ostatniego spotkania blogerek.
W sobotę 5 maja spotkałam się w Rzeszowie z najlepszymi blogerkami w klimatycznym Starym Browarze Rzeszowskim. Kasia i Karolina zebrały całą naszą „elitę” i w końcu udało się spotkać w starym, bardzo dobrze znanym gronie.


W spotkaniu wzięły udział:

·        Kasia(organizatorka)- http://kolorowemaliny.blogspot.com/
·        Karolina(organizatorka)-  https://karolinawittmakeup.blogspot.com/  
·        Asia- www.asiawalczyk.pl
·        Ania- http://goldshinebeauty.blogspot.com/
·        Asia- http://joannaa-lifestyle.blogspot.com/  
·        Paulina- http://beautifulduty.pl
·        Magda- http://www.immenseness.pl
·        Mariola- https://www.praktyczniekosmetycznie.pl/
·        ja- Gabi- www.gabikobylak.pl


   Zaczęłyśmy o 13, więc w porze obiadowej. Wiadomo- my zawsze głodne, więc od razu padł temat jedzenia i tego, co zamawiamy. Miałam to nieszczęście, że akurat nie bardzo mogłam przełknąć cokolwiek, ale sałatki, które zamawiały dziewczyny sprawiły, że sama skusiłam się na takie pyszności. Serio, polecam sałatkę z kurczakiem ;)
 
   Przegadałyśmy dobrych kilka godzin, tematów nam nie brakowało, bo w końcu w takim składzie już dawno się nie widziałyśmy. Padały głównie tematy życia prywatnego, bo sporo się pozmieniało i było mnóstwo do omówienia :)
 
 Asia, znowu zawaliłyśmy i nie mamy selfie!  
 Ale, żeby nie było, że my tak tylko na plotki, ploteczki… Spotkałyśmy się też po to, żeby zebrać pieniądze dla chorej na lekoodrporną padaczkę Lenki. Dzięki przekazanym przez sponsorów rzeczom organizatorki przeprowadziły licytację. W sumie udało się zebrać 655zł.
 

  
 Jak mam podsumować to spotkanie? Dziewczyny wiedzą, że było najlepsze! Tak, zdecydowanie „spotkanie po latach” ma w sobie to coś. Luz, śmieszki, ploteczki i czas nagle ucieka zbyt szybko. Dziękuję Wam za przemiły dzień i mam nadzieję, że uda nam się częściej spotykać w takim składzie :*

   Na koniec zostawiam Was ze zdjęciami tego, co przywiozłam ze spotkania, czyli upominków od sponsorów. Na zdjęciach również te rzeczy, które wylicytowałam.


Bi-es

CD

Nanshy
Constance Carroll

Bourjois

Ekert Nails
ResiboBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)