poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Bourjois- Matowe pomadki Rouge Velvet The Lipstick

Która z nas nie lubi pomalowanych ust? Sama ostatnio rzadko je maluję ze względu na to, że zwykle na autobus biegnę "na styk", a jeśli już mam kilka dodatkowych minut to prawie na pewno oznacza to poranny trening(czytaj: bez sensu wykonywać makijaż). I takim oto sposobem usta spadają na drugi plan. Co nie znaczy, że nie jestem fanką szminek- zwłaszcza tych w pięknych wyrazistych kolorach i trwałych, bo o takich właśnie mowa.

 Bourjois
Matowe pomadki Rouge Velvet The Lipstick
cena: 30-59zł(w zależności od drogerii)
od lewej: 02,03,04,05,06,10
   Tych kultowych pomadek chyba nie muszę specjalnie przedstawiać. Oprócz tego, że kuszą różnorodnością kolorów, mają przypiętą etykietkę trwałych. Ale po kolei. Kolorowe opakowania nakierowują na kolory, których możemy się spodziewać. Odbiegają one jednak od tych, które widać. Same opakowania solidnie wykonane i nie ma obaw, ze pomadka otworzy się w torebce.

   Kremowa konsystencja zapewnia równomierne pokrycie ust, dając przyjemne odczucie satynowych, gładkich przy jednoczesnym matowym wykończeniu. Mat kojarzy się na ogół z podkreśleniem suchych skórek, ale tutaj nie ma to miejsca. Zdarzyło mi się to, kiedy usta rzeczywiście były mocno wysuszone, pomalowałam je i wyszłam na mróz lub kiedy pomadka pozostaje na suchych ustach zbyt długo, a jeszcze dodatkowo je oblizywałam.
   Pomadki utrzymują się na ustach bardzo długo. Zwłaszcza jasne kolory wytrzymują nawet próby jedzenia i picia. Ciemniejsze podczas posiłków częściowo schodzą, ale i tak uważam, że w porównaniu z innymi są mega trwałe. U mnie bez poprawek trzymają się czasami pół dnia.

 Na koniec efekt na ustach. Po kolei kolory 02,03,04,05,06 i 10.
Który według Was najbardziej pasuje? Moim faworytem jest zdecydowanie nr 03, a zaraz po nim 06. W 10 wyglądam chyba zbyt trupio :)

A jeśli chcesz wygrać takie cudeńka zapraszam na IG @swinka_chudzinkaa, gdzie pod tym zdjęciem możesz wziąć udział.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)