piątek, 16 marca 2018

Spotkanie blogerek w Lubartowie- relacja

Tydzień temu o tej porze siedziałam już we Flixbusie i byłam w drodze do Asi, skąd następnego dnia wyruszyłyśmy do Lubartowa na spotkanie blogerek. Pokonałyśmy całe mnóstwo kilometrów, ale było warto. Nowe miejsce, nowe twarze to wszystko sprawiło, że mimo totalnego zmęczenia przed i po(jakby nie patrzeć setki kilometrów za mną) wróciłam bardzo zadowolona.

Na spotkanie organizowane przez Iwonę i Justynę cieszyłam się, jak dziecko. Czemu? Zwyczajnie chciałam poznać nowe osoby. Dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty i ok godz. 11 spotkałyśmy się W Bramie- uroczej restauracji na rynku w Lubartowie. Oczywiście "gwiazdy się spóźniają", więc wpadłyśmy z Asią z małym poślizgiem(mam nadzieję, że zostało nam to wybaczone). 

Organizatorki przywitały nas oficjalnie, a zaraz później mogłyśmy się poznać, porozmawiać i zamówić jedzonko i kawę(bo przecież to jeden z najważniejszych punktów programu). Jedzenie było pyszne i bardzo ładnie podane, chociaż obsługa i szybkość realizacji zamówień pozostawiała wiele do życzenia. 


Zaraz po obiedzie uczestniczyłyśmy w warsztatach z tworzenia bransoletek, które prowadziła Marcelina. Kiedy pokazała nam, co będziemy robić stwierdziłam, że to musi być proste. Uwierzcie- nie jest. Wymaga cierpliwości, zwinnych palców i tak, jeszcze raz cierpliwości, ale złapałam bakcyla i po chwili już mogłam się bawić sznurkami i zawieszkami. Marcelina bardzo Ci dziękuję- gdybym dysponowała większą ilością czasu, pewnie wkręciłabym się w bransoletki(ale może kiedyś?).
 

Nasze organizatorki zadbały o to, żebyśmy nie wróciły do domu bez upominków od sponsorów, ale naszym głównym celem była licytacja dla Bianki. Dziewczyny świetnie przeprowadziły całą akcję i dzięki temu udało się zebrać 950zł. Jeśli macie ochotę możecie również wziąć udział w licytacji dla Bianki.

Większość zdjęć pochodzi od Mileny(Bmimi fotografia), która zadbała o oprawę fotograficzną naszego spotkania, więc zamiast pstrykać zdjęcia, mogłyśmy się skupić na rozmowach.
organizatorki Justyna i Iwona

W spotkaniu wzięły udział:

1. Iwona Piskała: www.szarokolorowa.pl -organizatorka
2.Justyna Nieczyporowska: http://mamaolenki.com- organizatorka
3. Marcelina http://mamikpisze.pl
4.Ania http://mamacukiereczki.blogspot.com
5. Kasia http://www.poradymamykasi.pl
6.Sylwia http://makijazowyswiatsylvii.blogspot.com
7. Ola http://www.malowaneoczy.pl
9.Ela https://radosckipiacausmiechem.blogspot.com
10.Aleksandra http://www.mamanawypasie.pl
11.Ania http://nieidealnaanna.com
12. Dominika https://www.dyedblonde.pl
13.Agata https://www.beztroskamama.pl
14.Diana https://dajanalogist.pl 


Bardzo dziękuję organizatorkom za możliwość uczestniczenia w kolejnej edycji "Z Miłości do Pasji"- mam nadzieję, że będę mogła wziąć udział w kolejnych i spotkamy się już niedługo.
Podziękowania także dla sponsorów- w kolejnym poście pokażę Wam, co przywiozłam, a także wszystkich uczestniczek- bardzo miło było mi Was poznać.


Było to moje kolejne spotkanie, tym razem w nowym gronie, ale udało nam się znaleźć wspólny język i rozmawiałyśmy, jakbyśmy znały się latami. Dodatkowo dziewczyny próbowały wesprzeć moją akcję walki z facebookiem(chociaż na ten moment nic się nie zmieniło) za co bardzo dziękuję :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)