czwartek, 1 marca 2018

Fitomed- Serum antytrądzikowe

Ostatnio (odpukać) moja skóra sprawia mi coraz mniej problemów. Co prawda pojawiają się „niespodzianki”, ale już nie tak często. Mam więc podstawy twierdzić, że przyczynił się do tego produkt, o którym dzisiaj napiszę kilka słów.
 Fitomed
Nawilżające serum antytrądzikowe
 cena/pojemność: 24zł/15ml

Wygląd/opakowanie/ konsystencja

   To malutkie opakowanie z pompką jest po prostu stworzone do takiej formuły. Bardzo lekka konsystencja, prawie wodnista, dzięki opakowaniu z pompką nie wylewa się i nie rozlewa.


Aplikacja   

   Sama aplikacja trwa sekundy, bo rzadkie serum wchłania się błyskawicznie, a zaraz po nim mogę nałożyć krem. Serum używam wyłącznie rano, wieczorem zwykle stawiam na mocne nawilżenie albo bardzo mocne specyfiki.


Działanie

   Po prawie dwóch miesiącach stosowania śmiało mogę powiedzieć, że to serum jest godne polecenia. Nie tylko zmniejsza pojawiające się zmiany, ale też w pewnym stopniu „chroni” przed pojawianiem się nowych. Skóra nie jest ściągnięta, napięta ani przesuszona. Nie daje żadnych skutków ubocznych, a łagodzenie zmian i zaczerwienienia są widoczne po kilku tygodniach stosowania. Dodatkowo zmniejsza ilość wydzielającego się sebum, co dla osób z tłustą skórą jest bardzo ważne.

Jakiś czas temu często używałam kosmetyków Fitomed. Może pora do nich wrócić?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)