środa, 17 stycznia 2018

Blogokarnawał- relacja ze spotkania

   Ostatni weekend spędziłam w bardzo miłym towarzystwie, a to wszystko za sprawą Asi i Pauliny, z którymi miałam okazję organizować spotkanie blogerek. Samo spotkanie było spontaniczną decyzją i zastanawiałyśmy się, czy będą chętne osoby, żeby odwiedzić Ostrowiec Świętokrzyski. Dla blogerek to nie problem przejechać setki kilometrów, żeby spotkać się i cudownie spędzić dzień, dlatego o godz. 13 zebrałyśmy się w restauracji A’propos. Miejsce bardzo klimatyczne, jedzonko smaczne. Nic dziwnego, że gości nie brakowało.
Podczas spotkania wystąpiła pani Lucyna Spyt- przedstawicielka firmy Dermacol. Miałyśmy możliwość nie tylko poznać kolejną markę, ale też przetestować ich produkty. Szczerze mówiąc bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły i od razu zaczęły kusić zapachami, kolorami i właściwościami.Na spotkaniu każda z uczestniczek dostała babeczkę z logiem spotkania, a przepiękny logowany tort wykonała dla nas Cukiernia u Ani, za co serdecznie dziękujemy. Dodatkową atrakcją tego dnia były podziękowania dla uczestniczek- każda z nas miała napisać kilka słów o koleżance. Paulina miała genialny pomysł- będzie pamiątka na długo.

W związku z tym, że kolejnego dnia odbywał się finał WOŚP wsparłyśmy akcję i zebrałyśmy pieniądze, które następnie trafiły do puszki. Dziękuję dziewczynom za zaangażowanie i udział w akcji.Nie zabrakło oczywiście upominków od sponsorów- mnóstwo paczek i nowości do testowania, za które dziękujemy.W spotkaniu początkowo miało wziąć udział 14 blogerek:

1. Gabriela Kobylak http://www.gabikobylak.pl/ (organizatorka)
2. Paulina Pipska http://www.beautifulduty.pl/ (organizatorka)
3. Joanna Walczyk http:/asiawalczyk.pl(organizatorka)
5. Katarzyna Makarska http://www.malowanasloncem.pl/
7. Magdalena Łapczyńska http://www.immenseness.pl/
11. Magdalena Pożoga https://blizniaczki09.blogspot.com/
14. Patrycja Czerwińska http://malenkabloguje.blogspot.com/


Niestety kilka z nich nie mogło się pojawić, więc spotkałyśmy się w mniejszym gronie.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za mile spędzony czas, mam nadzieję, że bawiłyście się równie dobrze. Dziękuję też Asi i Paulinie za wspólną organizację i cały weekend:*

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)