niedziela, 10 września 2017

Spotkanie blogerek 5.09.2017-relacja

We wtorkowe południe po raz kolejny miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek. I po raz kolejny mogłam pomóc w jego spotkaniu. Inicjatorką całego przedsięwzięcia była Kasia, która mimo pobytu za granicą podołała zadaniu i dosłownie ogarnęła temat. Ja pomimo bycia praktycznie na miejscu miałam z tym spore problemy, ale najważniejsze, że udało nam się spotkać.
Spotkanie zaplanowałyśmy na wtorek 5.09 i był to dość nietypowy dzień, jak na tego typu spotkanie. Nie stanowił on jednak problemu dla większości z nas :)
Około godziny 11.30 byłam już na miejscu z siostrą i moją cudowną Asią, które pomogły nam się przygotować.


Pretekst to świetne miejsce na tego typu spotkanie. Miałyśmy zapewnione komfortowe warunki, obsługa bardzo miła, sporo miejsca i co ważne, nie było problemu z wyświetleniem prezentacji. Dodatkowo zostałyśmy przywitanie sokiem i wodą z cytryną, a kelnerka pilnowała każdego szczegółu i dbała o to, żeby dziewczyny były informowane o czasie zamówienia, czy braku wybranych deserów. Niby drobiazg, ale dla mnie miłe zaskoczenie, bo nie w każdym miejscu klient jest tak traktowany.


Nasze spotkanie miało na celu zbiórkę pieniędzy dla Tomka-chłopca z autyzmem, dlatego część prezentów od sponsorów została wystawiona do licytacji. w ten sposób udało nam się zebrać ponad 760zł. Cała suma trafi do rąk mamy Tomka, która samodzielnie przygotowała m.in kartki, breloczki i przepiękne aniołki. Wszystkie te przedmioty cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas licytacji.

Około godziny 14 swoją prelekcję rozpoczęła pani Agnieszka (LaDetre), która w prostych słowach opisała nam, na czym polega sztuka dobrej fotografii rzeczowej i pokazała nam najczęściej popełniane błędy. Wierzcie lub nie, ale zrobienie dobrego zdjęcia to olbrzymie wyzwanie. Podczas tego wykładu siedziałam i dosłownie chłonęłam wiedzę, jednocześnie byłam coraz bardziej przerażona ilością szczegółów, o których nie wiedziałam, nie pamiętałam albo zwyczajnie nie chciało mi się do nich stosować przy robieniu zdjęć. Z tego miejsca obiecuję się poprawić i popracować nad technika i obróbką, a będzie to dla mnie olbrzymie wyzwanie.
Pani Agnieszko bardzo dziękuję za otworzenie mi oczu i 'kopa motywacyjnego' do walki ze swoimi fatalnymi zdjęciami.

Nie zabrakło również upominków dla samych blogerek. Mam nadzieję, że wszystkie zostały w miły sposób nagrodzone, a prezenty Was cieszą.
Bardzo dziękuję, że byłyście z nami tego dnia. Szczególne podziękowania kieruję osobom zaangażowanym w przygotowanie całego spotkania i aktywny udział w licytacji- Kasia(organizatorka), Mariola(fotograf), Aneta(upominki na licytację), Sylwia(rezerwacja lokalu), Magda(moja osobista sekretarka, księgowa i pomocnik), a także Asia (tu mowa o podtrzymywaniu na duchu i wsparciu emocjonalnym) i Anita(tak siostro, publicznie dziękuję za pomoc w transporcie paczek, ich rozpakowaniu i częściowym byciu z nami tego dnia).


Lista uczestniczek(niestety część z nich nie mogła pojawić się na spotkaniu):

1. Katarzyna (organizatorka) => http://malowanasloncem.blogspot.com

2. Gabriela (organizatorka) => http://cosmetic-addiction.blogspot.com

3. Mariola => http://www.praktyczniekosmetycznie.pl (oprawa graficzna)

4. Sylwia => http://sylwiageorgiev.blogspot.com (rezerwacja lokalu)


Podziękowania również dla sponsorów spotkania za wsparcie naszej akcji i prezenty, które pokażę w kolejnym poście.

 

Na koniec jeszcze krótki filmik, który zmontowała pani Agnieszka- bardzo dziękujemy :)


Pozdrawiam, Gaba. 

9 komentarzy:

 1. Nie wyświetla mi się filmik niestety, ale spotkanie jak widać super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że udało się zebrać pieniądze i przekazać je szczytny cel.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę udziału w takim spotkaniu. Widać, że świetnie spędziłyście czas. Do tego cel bardzo szczytny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja to się bałam, że po przeprowadzce, wykreślicie mnie z listy "swoich" :D haha a tu taki bonus :) bardzo miło było zobaczyć znajome twarze i te nieznajome także :) i Gabi nie dziękuj za wsparcie, bo należy Ci się, jak psu buda :* mam nadzieję, że niedługo się spotkamy :D :)

  OdpowiedzUsuń
 5. widać, że spotkanie bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Były pomocnice jak w mrowisku 😁:D co jak co Gabi ale księgowej i sekretarki to z Ciebie nie będzie ❤ :D :D Ściskam mocno ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super spotkanie, kilka dziewczyn czytam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)