piątek, 8 września 2017

Hean-Lakier do paznokci I Love Hean

 Dzisiaj chciałabym Wam pokazać sposób na szybki i (średnio-trwały) kolor na paznokciach. Czemu średnio? Bo jest to połączenie bazy i topu hybrydowego ze zwykłym lakierem. Patent ten stosuję często u siostry(sam top), kiedy chce mieć śliczne pazurki, ale tylko na moment- dzięki temu zdjęcie to zaledwie dwie minutki.
  wybaczcie kształt i długość moich paznokci, po powrocie do Polski nadal próbuję je odbudować. rosną coraz szybciej i mocniejsze, więc nie robię z nimi nic, jedynie podpiłowuję, kiedy się gdzieś zadrą. Są jeszcze na tyle kruche, że nawet manewry pilnikiem potrafią je poszarpać.
W takim razie przedstawiam Wam moje 3 nowości lakierowe.
 

cena: 5zł/6ml

 Mini lakier. Łatwo i równomiernie rozprowadza się na powierzchni paznokcia. Nie pozostawia smug. Kryje kolorem już po pierwszej warstwie. Optymalną trwałość uzyskamy nakładając drugą warstwę po 3 minutach od nałożenia pierwszej warstwy. Nie zawiera szkodliwych związków: toluenu, formaldehydu i kamfory.

   Te mini buteleczki są urocze, do tego pastelowe kolory, czyli coś co mi bardzo odpowiada. Nie mogłam zdecydować się na jeden, więc połączyłam trzy kolory i wyszło to całkiem fajnie. Lakiery mają cienkie pędzelki, które świetnie rozprowadzają lakier po płytce. 


    Nawet dla mnie nie było to bardzo trudne, chociaż zwykłymi lakierami nie maluję i mam zawsze problem z równym rozprowadzeniem. W przypadku koloru 877(intensywny róż) i 831(malinowy) krycie było już po jednej warstwie i druga była w zasadzie tylko dopełnieniem. z kolei kolor, który mi się najbardziej podoba 874(morelowy) potrzebował aż 3 warstw, a i tak pod światło widać prześwity.
Zaletą tych lakierów jest fakt, że nie wysychają od razu w zetknięciu z płytką, wić można zrobić małe poprawki, ale po minucie-dwóch paznokcie są już suche.  Tak, jak wspomniałam, na swoje paznokcie nałożyłam top i utwardziłam w lampie, więc nie określę trwałości. Od poniedziałku trzymają się rewelacyjnie- zwykle w tego typu kombinacjach po ok 3-4 dniach widzę już odpryski.

6 komentarzy:

 1. Piękne te buteleczki. Zawartość też jak najbardziej na plus. Kolory ślicznie że sobą współgrają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię takie kolorki, piękne są :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam w zapasach sporo lakierów tej marki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. n paznokciach wyglądają uroczo i słodko, nie miałam niczego tej marki

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne połączenie kolorów :) Chyba wypróbuję tę metodę z samym topem, bo jednak ściąganie hybryd potrafi być czasem problematyczne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)