niedziela, 22 stycznia 2017

Zapachowa niedziela: YC Sunset Breeze

Trudno mi uwierzyć, że od ostatniej niedzieli minął już tydzień. Nie będę nawet próbowała wam go strescić, chociaż byłoby to jedno zdanie. W wyobrze zapachu na dzisiaj pomagała mi Nastka, która sama miała problem, bo przecież wszystkie pięknie pachną :)

 dostępny na goodies.pl

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu soczystych owoców tropikalnych rozchodzących się w powietrzu w rytmie morskich fal. Senset Breeze jest jak wieczorny spacer po plaży.
 Już setki razy podkreślałam, ale zrobię to znowu- uwielbiam owoce, jeść, wąchać, patrzeć na nie. Więc chyba nikogo nie zdziwi, że tropikalne zapachy biorę w ciemno, licząc na to, że będą równie wspaniałe, jak ich opisy, Soczysta tarta zapowiadała się mocno aromatycznie-świeżo, wakacyjnie, upalnie. I tak właśnie jest czuję słodkie mango, odrobinę pomarańczy, ananasa. Dosłownie cudowny, od razu przeniosłam się w tropiki. I co dla mnie ważne nie jest męczący, może palić się długo, a jego aromat nie jest przykry i nie powoduje bólu głowy. Zdecydowanie polecam :)

____________________
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie

6 komentarzy:

  1. ten zapach mógłby mi się spodobać choć szczerze mówiąc wolę kwiatowe aromaty

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę wypróbować. Zapachy owocowe to chyba takie zapachy, które podobają się każdemu. No bo jak można nie lubić owoców?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)