wtorek, 16 sierpnia 2016

hybrydy#23 Semilac 000, 022, ombre, efekt syrenki

Zazdrościłam Wam długiego weekendu, ale ja za to mam dzisiaj wolne, co prawda to nie wymarzony dzień, bo połowę spędzam sama, ale zawsze coś. Miałam wielkie plany pospać do południa i znowu nie wyszło. Przeglądając foldery stwierdziłam, że mam totalne pustki w zdjęciach i postach do recenzji, więc chyba pora zrobić kilka zdjęć i napisać coś 'na zapas'.

Dzisiaj zapraszam na kolejny paznokciowy post. Jest to już chyba jeden z ostatnich, o ile nie ostatni post, w którym muszę przyznać, że na zdjęciach wyszło gorzej niż w rzeczywistości. Ciągle pracuję, ciągle się uczę, ale do perfekcji(ba nawet dokładności) jeszcze baaardzo długa droga.

Na paznokciach już tradycyjnie Semilac- znowu mamusiowe. Mimo, że na jej paznokciach nauka idzie opornie i nadal mam z nimi problemy to chyba jest jedyną osobą, która nie narzeka i mówi 'rób co chcesz byle szybko'. No właśnie przez to 'szybko' często wychodzi nie tak, jak powinno.

Mama jest wielką fanką syrenki, dla niej mogłaby być na każdym palcu-im więcej tym lepiej. Ja z kolei muszę ją trochę stopować, nie przesadzajmy, Tym, razem malowałam kolorkami 000 Lazure Dream i 022 Mint, czyli dwoma pięknymi delikatnymi odcieniami. Bawię się nimi często, bo oba idealnie się uzupełniają i są dosłownie, jak rodzeństwo.
na palcu serdecznym ombre pionowe a na nim syrenka. Połączenie wyszło idealne i chyba pierwszy raz byłam tak zadowolona z tego efektu, a syrenka jeszcze dodała uroku. Niestety nie zobaczycie tego na zdjęcia. Robiłam zdjęcia z różnych stron, ale moja nieumiejętność i brak chęci współpracy ze strony aparatu nie pozwoliły tego uwiecznić.

Palce środkowe to kolor niebiesiutki u jednej i miętowy u drugiej ręki. Czemu? Zagapiłam się, za dużo rozmawiałyśmy, ale w zasadzie czemu nie? Przecież teraz robi się różne kombinacje:)

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)