czwartek, 7 lipca 2016

hybrydy# 20 Semilac 130, 135, snake skin

Miałam mieć więcej czasu na blogowanie i swoje sprawy. Coś mi to nie wychodzi. Codziennie nastawiam wcześnie budzik, żeby zabrać się za niedokończone sprawy z wczoraj. Wracam i dosłownie padam, a zawsze jest tysiące rzeczy do zrobienia. Nie mogę wbić się w rytm. Pisanie postów też ostatnio nie bardzo mi idzie, a o czytaniu już nie wspomnę:( Dzisiaj kolejna propozycja hybryd z użyciem Semilaca. Mam przygotowane jeszcze kila takich wpisów,a zaraz po nich mam nadzieję, że zobaczycie zmianę w paznokciach, które będę robić.
Do błędów muszę się przyznać i dobrze wiem, że idealnie nie robię. Na szczęście podpatruję, a wczoraj zostałam uświadomiona, gdzie popełniam największy błąd jeśli chodzi o skórki i brzydkie poszarpane brzegi(co widać jeszcze na zdjęciach)
Zostały tutaj użyte kolorki Frappe-135 i Sleeping Beauty- 130
Paznokcie mamy, jak już kilka razy podkreślałam są trudne i nigdy nie udaje mi się ładnie ich wykończyć. Wczoraj siadłyśmy i wreszcie doprowadziłam je mniej więcej do porządku, więc liczę na to, że kolejne wyjdą już o wiele lepiej.

Większość paznokci pomalowana chłodno beżowym kolorem, a palce serdecznie rozbieloną pomarańczą, na której zrobiłam efekt skóry węza. Z daleka były prawie niewidoczne, ale o to właśnie chodziło :)

Gdyby nie te brzegi i skórki mogłabym powiedzieć, że z efektu jestem zadowolona, bo oba kolorki bardzo ładnie się ze sobą łączą. :)

5 komentarzy:

  1. Kochana praktyka czyni mistrza, także jeszcze kilka razy i paznokcie będą wychodziły Ci coraz lepiej, czy to robione sobie czy komuś :) Ja sama niedawno zaczęłam używać hybryd i sama też cały czas się czegoś nowego uczę :) Kolorek Frappe zamierzam sobie kiedyś kupić :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolorki takie jak lubię najbardziej :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kolory fajnie do siebie pasują. Zdobienie bardzo delikatne, akurat dla kogoś kto nie lubi, kiedy jego paznokcie rzucają się w oczy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)