niedziela, 17 stycznia 2016

Niedziela z YC-Bundle Up

Minął kolejny weekend. Egzamin coraz bliżej, chemia mnie przeraża, a po drodze jeszcze tyle nauki. Pociesza mnie myśl, że za 12 dni będzie po wszystkim, będę mogła w spokoju przygotowywać się do poprawki ;) Weekend spędziłam z Marcinem i ten czas zleciał błyskawicznie. W ciągu weekendu zjadłam tyyyle pyszności, chyba więcej niż przez ostatni tydzień, więc trzeba znowu to jakoś zrzucić. Pociesza mnie tylko, że nie dałam się skusić na słodkie :P
Dzisiaj tradycyjnie, jak co niedzielę kolejny wosk.


dostępny na goodies.pl

Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o czystym, zimowym zapachu przywołującym wspomnienie mroźnych dni.

Zapach mroźnych dni kojarzy mi się z mnóstwem śniegu, mroźnym powietrzem, powiewem wiatru, lepieniem bałwana i dymem z kominów. Tak według mnie pachnie zima, i to takiego zapachu spodziewałam się po tym wosku. Czegoś co będzie szczypało, ale jednocześnie rozgrzewało. Ten wosk ma w sobie coś z zimy, ale bardziej są to sosnowe zapachy w połączeniu z jakimś płynem. Miałam wrażenie, że to bardziej świeże pranie suszące się w mroźny dzień. Ciekawy aromat, ale niekoniecznie mój ulubiony.

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)