sobota, 26 grudnia 2015

Relacja z blogowigilii

W ostatnia sobotę juz po raz kolejny spotkałam się z dziewczynami. Tym razem nasze spotkanie było bardziej świąteczne, a to za sprawą zbliżającej się wigilii. Przy tej okazji nasza organizatorka wpadła na pomysł wigilii z opłatkiem :) Spotkałyśmy się  w rzeszowskiej "Kryjówce", która już kilkakrotnie gościła blogerki.
  
   Jak zwykle po wymianie kilku zdań, złożyłyśmy zamówienia na jedzonko. Na Stół trafiły m.in. pierogi, sałatki i ciasta, a do tego napoje.

 
 
   Z okazji zbliżających się świąt każda z nas przygotowała prezent dla koleżanki. Wszystkie były cudowne, a radość z rozpakowywania jeszcze większa.

 Spotkałyśmy się w takim gronie:
Asia- organizatorka-http://joannaa-lifestyle.blogspot.com

ja
 Celem naszego spotkania była zbiórka pieniędzy dla pana Józka, którego znają chyba wszyscy z Rzeszowa i okolic. Bezdomny, starszy pan, który często grywa na akordeonie pod Galerią Rzeszowską, na rynku czy ul. Targowej. Udało nam się uzbierać 346zł, więc całkiem spora suma:)

 

Asia uprzedziła nas, że jedyne prezenty, które dostaniemy wręczymy sobie same:, więc zaskoczyła nas, kiedy nagle wpakowała nam ogromne ilości upominków. Tego się nie spodziewała, a ze względu na to, że byłam w trakcie 'powrotu do domu' miałam spory problem z zabraniem tego wszystkiego.
Ostatecznie część musiał przejąć mój chłopak:)
 
Dziękuję za mile spędzony czas i organizację kolejnego spotkania:)

11 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)