niedziela, 27 września 2015

Niedziela z YC- summer scoop

Hej :) Jak ostatni wrześniowy weekend? u mnie nieco nerwowo, bo miałam w planach tyle spraw, a wielu rzeczy nie zdążyłam zrobić i nie zrobię przed wyjazdem. No nic, Brakło czasu. Coraz bardziej jestem przerażona moją przeprowadzką i zastanawiam się, jak to wszystko będzie wyglądać. Każdy najdrobniejszy szczegół mnie denerwuje, wszystko rozkładam na czynniki pierwsze i jestem chodzącym kłębkiem nerwów, chociaż staram się nad tym panować. W tej chwili zastanawiam się nad tym, czy będę jeździć busem, czy autobusem (tak, jakby to było tak bardzo istotne). Tyle marudzenia, zapraszam na słodki post :)


dostępny na goodies.pl

Waniliowy mus – odpowiednio zmrożony – podany w towarzystwie świeżo przygotowanego, słodkiego, truskawkowego sosu. Albo wielkie, pyszne lody – składające się z nałożonych naprzemiennie, śmietanowych i owocowych gałek. Po prostu doskonałe, letnie orzeźwienie i moc owocowej przygody. Inspiracja, która stała się pobudką do stworzenia niezwykle wakacyjnego wosku – Summer Scoop. Pozbawiona kalorii kompozycja pozwala zamienić każdy, nawet najbardziej pochmurny dzień w letnie, ciepłe popołudnie – esencja pobudza umysł i koi zmęczone bezbarwną codziennością zmysły, racząc je pyszną, truskawkowowo-waniliową delicją.
   Od pierwszej chwili zapach bardzo słodki, bardzo kojarzy się z lodami. Na pewno wyczuwam w nim lody waniliowe, truskawkowe i malinowe. Takie połączenie jest bardzo ciekawe. Po jakimś czasie nasunęła mi się myśl- wafelki śmietankowo- truskawkowe, albo lizaki w takim właśnie smaku. Sama słodycz i powrót do dzieciństwa.

5 komentarzy:

  1. mój chłopak bardzo lubi zapach tego wosku, ja lubię bardziej kwiatowe aromaty

    OdpowiedzUsuń
  2. ja musze cos poszukac fajnego niedlugo z woskow :D

    OdpowiedzUsuń
  3. A ja nie miałam jeszcze żadnego wosku :( Aż grzech! Kominek zakupiony więc zostały jeszcze woski. Myślę, że polubiłabym go bo lubię owocowe, słodkie zapachy :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)