czwartek, 21 maja 2015

Warsztaty blogerek w Sanoku 16.05.- relacja cz.1

W sobotę uczestniczyłam w kolejnym blogerskim spotkaniu. Tym razem odbyło się ono w Sanoku. Już po 8 razem z Mariolą, Asią i Pauliną spotkałyśmy się na dworcu, żeby razem wyruszyć w trasę. Pierwszą atrakcją było oczywiście WiFi w autobusie:P Po drodze troszkę poplotkowałyśmy.
Na miejscu byłyśmy ok 10.30 i niestety byłyśmy przed  czasem, więc przed lokalem wygrzewałyśmy się na słoneczku :)

  
   Dołączyła do nas Gabrysia reprezentująca firmę Sylveco i razem udałyśmy się do restauracji 'Pod Arkadami'. Chwilę później zjawiła się organizatorka i Żaneta, więc mogłyśmy oficjalnie zacząć spotkanie,
  
Gabrysia szczegółowo opowiedziała nam o firmie i produktach i co mi się bardzo podobało- rozmawiała z nami. Poruszyłyśmy nie tylko tematy kosmetyczne, chociaż głównie o tym była mowa. Duży plus dla przedstawicieli za umiejętne przekazanie informacji i bardzo swobodny klimat spotkania. 
Później miałyśmy okazję skorzystać z badania poziomu nawilżenia skóry. U mnie wyszło przesuszenie, ale było to głównie spowodowane zabiegiem wykonanym 2 dni wcześniej.

 
Co mogę jeszcze dodać? Prezenty!! Bardzo dziękuję Magdzie i sponsorom.

 
Korzystając ze słoneczka zrobiłyśmy sobie selfie.

 Nasza organizatorka- Magda.

Uczestniczki spotkania:Było to bardzo kameralne grono, ale dzięki temu miałyśmy możliwość rozmawiać ze wszystkimi i dobrze się widzieć:)

Sponsorzy spotkania


Dziękuję za mile spędzony dzień:)

10 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)