piątek, 5 grudnia 2014

Spotkanie bloggerek 29.11.2014r.

W sobotę   2911.14r. w cudownej restauracji "Kryjówka" w Rzeszowie odbyło się kolejne spotkanie bloggerek. Tym razem już od początku atmosfera była bardzo luźna, może dlatego, że w większości się znałyśmy? A może to klimat tego miejsca? 
   Mimo iż piwniczna sala nie sprzyjała robieniu zdjęć, zabawa była wspaniała, a uśmiechy nie znikały z naszych twarzy :)

tyle nas było:) ja, Kasia, Beata, Asia
Asia:***

Na początek oczywiście jedzonko- sałatki, naleśniki i herbatki/kawusie. Swoją drogą polecam naleśniki ze szpinakiem:) Później odwiedziły nas przedstawicielki Mary Kay. Pani Ania w cudowny sposób opowiadała o firmie, przy okazji wypytując o nas. Nawet nie wiem, kiedy ten czas tak leciał...


 


Nie zabrakło również pani Uli z Glazel Visage, której przybycie jest nieodłącznym elementem naszych spotkań. Znowu miałyśmy okazję pociapkać się kolorówką:)
   
Kasia wypróbowała wszystkiego ;))

Przyszła też pora na prezenty, których było całe mnóstwo. Wielkie brawa dla organizatorki, która postarała się, abyśmy oprócz wspomnień pogaduszek wyniosły ze sobą takie cudeńka.
  
Na końcu zrobiłyśmy wymiankę kosmetyczną i dalej kontynuowałyśmy rozmowy, którym nie było końca... Niestety czas nas gonił. Ze względu na andrzejkowy dzień, musiałyśmy opuścić lokal o wyznaczonej godzinie. Mimo to uważam, że spotkanie było cudowne:) Dziewczyny wspaniałe, pyszne jedzonko czyli to, co lubimy najbardziej :))

Zdjęcie grupowe z przedstawicielkami Mary Kay i Glazel Visage

Nasze spotkanie było sponsorowane przez:

4 komentarze:

 1. Miło było Cię poznać :) Spotkanie było bardzo pozytywne i pełne uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda,że z Wami nie byłam :(
  Ale jeszcze na pewno będzie nie jedna okazja do spotkania

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej, ale super :) zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się odpowiadać na większość z nich:)